Piegāde un atgriešana

Laipni lūdzam Pikka Candles! Mēs vienmēr darīsim visu iespējamo, lai jūsu iepirkšanās pieredze mūsu vietnē būtu pēc iespējas vienkāršāka. Ja rodas kādas problēmas, šeit ir sīkāka informācija par mūsu piegādes un atgriešanas politiku: 

Piegāde

Preces tiek sūtītas uz šādām valstīm: Latvija, Lietuva, Igaunija. Drīzumā būs pieejama piegāde uz citām ES valstīm.

Pasūtījuma saņemšanai ir pieejamas šādas iespējas: Omniva pakomāti (Baltijas valstis), DPD pakomāti un piegāde uz mājām.

Pircējs sedz piegādes izmaksas, un attiecīgā informācija par cenu tiek parādīta blakus nosūtīšanas metodei.

Visi sūtījumi Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robežās parasti nonāk pircēja norādītajā galamērķī 1-4 darba dienu laikā no pirkuma līguma spēkā stāšanās dienas. Visi sūtījumi ārpus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tiek garantēti 14 kalendāro dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendārajām dienām.

Preču atgriešana

Pēc pasūtījuma saņemšanas pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no līguma, kas noslēgts ar e-veikalu.

Atteikuma tiesības nav spēkā, ja pircējs ir juridiska persona.

Lai varētu atgriezt pirkumu, jūsu precei jābūt nelietotai un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tam jābūt arī oriģinālajā iepakojumā. Sveces nedrīgst būt dedzinātas.

Tiesības atgriezt preci var izmantot tikai pircējs un nekādā gadījumā dāvanas saņēmējs.

Ja preces ir izmantotas citiem mērķiem, nekā tas ir nepieciešams preču rakstura un īpašību nodrošināšanai, vai ja ir kādas lietošanas vai nodiluma pazīmes, tiešsaistes veikalam ir tiesības samazināt atgriezto summu saskaņā ar preču vērtības samazināšanās.

Lai atgrieztu preces, jums jāiesniedz atteikuma deklarācija uz e-pasta adresi hello@pikkacandles.eu 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

Pircējam ir jāatdod preces 14 dienu laikā pēc atteikuma deklarācijas iesniegšanas vai jāiesniedz pierādījumi, ka viņi iepriekš minētajā termiņā nodeva preces pārvadātājam.

Saņemot atgrieztās preces, tiešsaistes veikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā pēc 14 dienām atdod pircējam visus maksājumus, kas saņemti no pircēja, pamatojoties uz līgumu.

Interneta veikalam ir tiesības atteikties no naudas atmaksas, līdz tiek saņemtas preces, kuras tiek atgrieztas, vai līdz brīdim, kad pircējs ir iesniedzis pierādījumu par preču atdošanu, atkarībā no tā, kas notiek vispirms.

Ja pircējs ir nepārprotami izvēlējies citu sūtījuma veidu nekā lētākais parastais sūtījuma veids, ko piedāvā tiešsaistes veikals, veikalam nav jākompensē izmaksas, kas pārsniedz parastās sūtīšanas izmaksas.

Interneta veikalam ir tiesības atteikties no pārdošanas un pieprasīt, lai preces atdod pircējs, ja kļūdas dēļ preču marķētā cena interneta veikalā ir ievērojami zemāka par preču tirgus cenu.

Bojātas preces

Ja interneta veikalā pirktajām precēm ir trūkumi, par kuriem atbildīgs tiešsaistes veikals, tiešsaistes veikals izlabos vai nomainīs bojātās preces. Šādos gadījumos 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas pircējam jāinformē tiešsaistes veikals, nosūtot e-pastu hello@pikkacandles.eu, iekļaujot attēlus / video par bojāto preci. Ja preces nevar salabot vai nomainīt, tiešsaistes veikals atdod pircējam visus maksājumus, kas saistīti ar pirkuma līgumu. Interneta veikals nav atbildīgs par jebkādiem defektiem, kas rodas pēc preču piegādes pircējam.

Interneta veikals atbildēs uz patērētāja sūdzību rakstiski 14 dienu laikā.
Ja jums ir kādi jautājumi par sūtījumu un atgriešanu, sazinieties ar mums pa e-pastu hello@pikkacandles.eu.

lv