KAS UN KĀPĒC

SVECES

Mēs lepojamies ar kvalitatīvām svecēm, kas ne vien gaumīgi smaržo, bet arī deg ilgi, tīri un līdz galam. Mūsu sveces ir iecienījuši tie, kas novērtē dziļus, bagātīgus un ne-sintētiski smaržojošus mājas aromātus. Šādu aromātu meklējumi bija iemesls, kāpēc sākām darināt sveces!
Mēs izvēlamies rūpīgi atlasītas, Eiropā ražotas izejvielas: 100% dabīgu rapšu un kokosriekstu vaska maisījumu, kokvilnas daktis un augstākās kvalitātes aromātiskās eļļas no labākajiem Eiropas mājas aromātu meistariem.
100%  vegan & cruelty - free.
Kopš 2021. gada sākuma Pikka Canldes galvenā mītne ir darbnīcā Rīgā, kur top sveču smaržu stāsti, ko ar mīlestību nododam tālāk.

 

MĒS

Mans vārds ir Gunta un Pikka Candles stāsts sākās 2018. gada rudenī, kad manas mājas virtuve bija pārvērtusies par nelielu laboratoriju, kurā tapa vaska un smaržu eļļu eksperimenti, meklējot ideālo kombināciju, kas spētu apmierināt manas prasīgās maņas. Tās, patiešām, ir prasīgas - agrāk man nemaz nepatika aromātiskās sveces, līdz atklāju, ka tās var būt arī labas, kvalitatīvas, un ne tikai nekrist uz nerviem, bet patikt tik ļoti, ka gribas tādas sākt taisīt pašai. Tātad, es nolēmu tādas radīt pati, savā "laboratorijā".
Pēc vairāk kā gadu ilgiem eksperimentiem, ideālā aromāta un vaska kombinācija bija rokā un 2020. gada rudenī tapa Pikka Candles e-veikals un dalība kā amatnieku tirdziņos, tā veikalu plauktos. 
Sveces ir mainījušas manu dzīvi un mājas aromāti ieguvuši lielāku nozīmi manā ikdienā, kā es jebkad spētu iztēloties.

 

 

lv